SZYMICHOWSKI

Urbanista / Specjalista/ka ds. planowania

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Umowa: Pełny etat  /  Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- analizowanie nowych oraz istniejących lokalizacji pod kątem możliwości realizacji inwestycji w perspektywie obowiązujących dokumentów planistycznych w tym przede wszystkim Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Studium Kierunków oraz Zagospodarowania Przestrzennego Gmin, miast;
- sporządzanie wniosków i uwag w procesach tworzenia i lub zmian Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Studium Kierunków oraz Zagospodarowania Przestrzennego Gmin, miast;
- przygotowywanie wniosków do decyzji o warunkach zabudowy;
- analizowanie poprawności już wydanych lub procedowanych decyzji o warunkach zabudowy;
- bieżąca obsługa dokumentacji w tym katalogowanie, przetwarzanie dokumentów projektowych;
- tworzenie i bieżąca aktualizacja tabelarycznych zestawień wokół projektowych (Excel, Google Sheets);
- wykonywanie innych zadań zleconych przez zespół deweloperski oraz przełożonych

Od kandydata oczekujemy

- wykształcenie architektoniczno-urbanistyczne;

- minimum 1 rok doświadczenia w przygotowaniu dokumentów planistycznych (WZ, MPZP, Studium);
- znajomość przepisów prawa budowlanego;
- obsługa AutoCad;
- proaktywność, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność oraz konsekwencja w działaniu;
- umiejętność pracy w zespole;
- komunikatywność;

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
- pracę w przyjaznym zespole,
- pracę stacjonarną w siedzibie firmy lub oddziale w Pruszczu Gdańskim.

Dołącz do naszego zespołu

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.
Wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować później.
Masz pytanie?
Zamów darmowe połączenie